Компанія ОСТРІВ

Працюємо з 1992 року

Оцінка є суто ринковою спеціальністю, породжена ринком і може жити лише на ринку. Оцінка отримала широкий розвиток в Україні з формуванням ринкових відносин, а також з початком приватизації державного сектору, що стало результатом появи нового реального власника. Стрімке входження в ринок професійної оцінки поряд з аудиторами, фінансовими аналітиками, безумовно, визначило їй місце в економічному консалтингу і стало досить важливим для багатьох зацікавлених осіб, а саме: власників компаній, державних організацій, банків, страхових компаній, керівних менеджерів і бухгалтерів підприємств.

Консалтингова компанія «Острів» – консультаційна фірма з питань управління підприємствами, інвестиційного проектування, юридичного консультування, незалежної оцінки нерухомості, майна, бізнесу (діючого підприємства). Юридичний статус – товариство з обмеженою відповідальністю (свідоцтво про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності №  38506047).

Компанія працює на ринку консультаційних послуг з 1992 року і здійснює свою діяльність в області управлінського консультування, оцінки бізнесу та приватизації на підставі сертифіката Фонду Державного майна України № 1014/15 від 31.12.2015 р.

Ліцензії Державного Агентства земельних Ресурсів України серія АВ № 390405 від 07.12.2007 р. на проведення землеоціночних робіт.

В компанії  працюють фахівці, які пройшли навчання в Україні, в Росії, Угорщині, США і мають особисті сертифікати Російського (РТО), Українського товариства оцінювачів (УТО), Української асоціації управління проектів за програмою Міжнародного банку реконструкції та розвитку, що підтверджують високий рівень професійної підготовки. Фахівці компанії є дійсними членами РТО і УТО, а також входять до складу Правління УТО та Експертної ради УТО».

Компанія «Острів» є дійсним членом Міжнародної федерації нерухомого майна FIABCI, штаб-квартира Париж, Франція.

Директор – Амфітеатров Олексій Дмитрович – Член Правління Українського Товариства Оцінювачів, член Екзаменаційної Комісії з питань оціночної діяльності в Україні, член Експертної Ради Українського Товариства Оцінювачів. Має звання – Заслужений експерт оцінювач та  сертифікацію TEGoVA, RICS.

Директор – Алавердов Роман Едуардович – є членом RICS, а також входить до складу Експертної ради УТО має звання «Провідний експерт-оцінювач» УТО.

Професіоналізм і компетентність наших співробітників допомагає приватним і державним підприємствам, у веденні бізнесу за багатьма напрямками.

 

_DSC8586

Ми надаємо послуги лідерам. Оціночні процедури та консалтингова робота, які проводить та надає Консалтингова компанія «Острів» Клієнтам, фактично є допомогою, іноді невідкладною.

Олексій Амфітеатров