Компанія «ОСТРІВ»

Оцінка є суто ринковою спеціальністю, породжена ринком і може жити лише на ринку. Оцінка отримала широкий розвиток в Україні з формуванням ринкових відносин, а також з початком приватизації державного сектору, що стало результатом появи нового реального власника. Стрімке входження в ринок професійної оцінки поряд з аудиторами, фінансовими аналітиками, безумовно, визначило їй місце в економічному консалтингу і стало досить важливим для багатьох зацікавлених осіб, а саме: власників компаній, державних організацій, банків, страхових компаній, керівних менеджерів і бухгалтерів підприємств.

Консалтингова компанія «Острів» – консультаційна фірма з питань управління підприємствами, інвестиційного проектування, юридичного консультування, незалежної оцінки нерухомості, майна, бізнесу (діючого підприємства). Юридичний статус – товариство з обмеженою відповідальністю (свідоцтво про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності №  38506047).

Компанія здійснює свою діяльність в області майна та майнових прав на підставі сертифіката Фонду Державного майна України № 1014/15 від 31.12.2015 р.

В компанії  працюють фахівці, які пройшли навчання в Україні, Угорщині, США і мають особисті сертифікати Українського товариства оцінювачів (УТО), Української асоціації управління проектів за програмою Міжнародного банку реконструкції та розвитку, що підтверджують високий рівень професійної підготовки. Фахівці компанії є дійсними членами УТО, а також входять до складу Правління УТО та Експертної ради УТО».

Амфітеатров Олексій Дмитрович – Голова Товариства, є членом Правління Українського Товариства Оцінювачів, членом Екзаменаційної Комісії з питань оціночної діяльності в Україні, членом Експертної Ради Українського Товариства Оцінювачів, має звання «Заслужений експерт-оцінювач» та  сертифікацію TEGoVA, RICS.

Петенко Сергій Олександрович – директор Товариства, має звання «Провідний експерт-оцінювач» УТО та  сертифікацію TEGoVA.